O nas

 

Dlaczego PRAKTYK ?

Dlaczego powinieneś skorzystać z PRAKTYK-a ?

1. Przygotowałem i uruchomiłem blisko 50 tys. m2 powierzchni sprzedażowej NON FOOD w Polsce w ok. 130 placówkach.

2. Przeszkoliłem i przygotowałem do pracy kilka tys. osób..

3. Opracowałem blisko 100 rodzajów skutecznych, praktycznych materiałów szkoleniowych.

4. Interweniowałem z swoimi programami naprawczymi blisko 3000 razy. W 90% przyniosło to wzrost sprzedaży, podniosło rentowność placówki handlowej.

5. Każdy punkt sprzedaży traktuję jak narodziny kolejnego, doskonalszego "dziecka". Zwracając uwagę na wszystkie szczegóły, które działały i nie-działały w poprzednich przypadkach. Jestem dumny, gdy odcinając jego "pępowinę" - mogę z czystym sumieniem przekazać je właścicielowi, by "wychowywał" je dalej zgodnie z wytycznymi i określoną strategią, ku zadowoleniu klienta.

6. Tworzę z wizją i pasją. Wyprzedzając i trafiając w oczekiwania rynku oraz klienta ostatecznego. We wszystkich działaniach wychodzę od jego potrzeb konstruując wszystko od 0.

7. Interesują mnie tylko innowacje, które w dzisiejszych czasach, bardzo szybkich zmian - są jedynym rozwiązaniem, by nasz klient był zachwycony i zadowolony z naszej pracy. Chciał, a nie musiał nim być.

8. Stosuję autorską metodę Biznes-Merch, która bierze pod uwagę wszystkie drobne szczegóły, wpływające na końcowy efekt i sukces przedsięwzięcia.

9. Swój sukces oraz metody zawdzięczam ciężkiej pracy oraz dochodzeniem do właściwych wniosków, poprzez samodzielne, ciągłe - rozwiązywanie problemów zawodowych jak i osobistych.

10. Dziękuję każdej porażce i trudnej sytuacji, która mnie spotkała przez 20 lat ciężkiej pracy w terenie u klienta i z klientem.

11. Jestem autentyczny. Mam historię, popartą cyframi. Nie bawi mnie inny, aniżeli etyczny marketing. Mówię jak będzie, a nie - jak fajnie by było. Przy okazji jestem optymistą, szczęśliwym człowiekiem i uwaga - mogę tym zarażać bezpośrednio ! 

 

Wyobraź sobie, że możesz w każdej chwili ze mnie skorzystać. Również skutecznie jak w poprzednich przypadkach. Polecam się zatem Tobie i Twoim problemom do ich rozwiązania.

 

Sebastian Staśkiewicz
właściciel