Otwierasz punkt sprzedaży ?

Otwierasz punkt sprzedaży ?Projektujemy sklepy, biura, miejsca pracy, przestrzeń handlową, specjalne miejsca dla specjalnego klienta. Chcesz coś zmienić u siebie lub tworzysz nowy punkt ? Z nami zrobisz to szybciej i taniej. Na podstawie ponad 120 otwarć wspólnie zastanowimy się nad Twoimi przedsięwzięciami oraz ich wdrożeniem. Wszystko w oparciu o stworzone zasady najnowocześniejszego nurtu Merch Biznes. Merchandiing dziś to już nie tylko gama, cross, meble.... Merchandisng dziś ... to właśnie: "Merch-Biznes", to analiza potrzeb, to doskonała znajomość klienta i jego ewolucji w erze zmian. To misja. Firma Praktyk wraz z firmą Akcent Styl nie tylko "odpicują" powierzchnię handlową. Stworzą również miejsce, ulubione dla klienta, którego chce się u siebie ugościć. Zapraszam do wspólnych realizacji ku zadowoleniu i ocenie najważniejszych. Zapraszamy.

Zbuduj siebie

Zbuduj siebie1. Droga do sukcesu.
2. Metody bezstresowego działania
3. Rola kochanej porażki w osiągnięciu szczęścia.
4. Odkryj siebie, odgadnij swoją tajemnicę..
5. Life & Fish coaching

Interesuje Cię rentowności poszczególnych rodzin non-food ?

Interesuje Cię rentowności poszczególnych rodzin non-food ?Zaproś nas na audyt weryfikujący rentowność Twoich grup asortymentowych. Określimy potencjał rotacji. Zaproponujemy różne rozwiązania. Na podstawie naszych przedsięwzięć oraz audytów weryfikujących potrzeby Twojego klienta opracujemy wspólnie z Tobą gamę i sklep, który nie tylko będzie zarabiał, lecz również będzie miłym miejscem odwiedzin dotychczasowego oraz nowego klienta.

Wzorcownie produktowe

Wzorcownie produktoweJesteś producentem, dystrybutorem?
Razem stworzymy profesjonalną wzorcownię produktową. Wówczas zarządzanie kategoriami wg ustalonego klucza stanie się bardzo łatwe i praktyczne. Korzyści: wzrost rentowności, pełna kontrola nad stokami, gotowe planogramy dla współpracujących podmiotów, elastyczność sezonowa.

Projektowanie Layoutów

Projektowanie LayoutówZaprojektujemy dla Ciebie nowoczesny layout Twoich produktów zgodnie z opracowanymi skrupulatnie zasadami Merch-Biznes, które podniosą sprzedaż i określą taki wizerunek, jaki jest w misji firmy. Możemy to zrobić zdalnie lub u Ciebie. Skontaktuj się w sprawie omówienia szczegółów.

Szkolenia z budowy siebie. Pomoc środowisku.

Szkolenia z budowy siebie. Pomoc środowisku. Budowa siebie.
W programach:
Relax na łajbie
Kontakt z naturą
Naturalna wolność
wykorzystujemy 2 wielkie pasje

Klient nasz gość !!! Savoir vivre obsługi klienta.

Klient nasz gość !!!  Savoir vivre obsługi klienta.Różnic w tym zakresie nie powinno być żadnych. Dlaczego jak zapraszamy do swojego domu gościa, to znamy jego upodobania...

Innowacje umeblowania lokalu to nasza specjalność

Innowacje umeblowania lokalu to nasza specjalnośćSpecjalizujemy się w innowacjach umeblowania na bazie 3000 merchandisingowych interwencji. Projektujemy specjalistyczne elementy, akcesoria umeblowania by Twoja oferta była wyjątkowo wyeksponowana i szczególnie zapadała w pamięć klientów. Jeżeli traktujesz swój sklep, biuro lub inne pomieszczenie, w którym mają się spotkać ludzie jak coś wyjątkowego dla nich to super !!! Jesteśmy na tej samej drodze. Chcesz połączyć siły - zadzwoń 519-502-535.

Metamorfoza półki

Metamorfoza półki Poprawiamy wygląd półki, layoutu, działu, sklepu.